Plamienia w drugiej fazie cyklu a miesiączka

Witam od kilku cykli mam lamienia w drugiej fazie cyklu i trwaja az do miesiaczki. Co moze byc tego przyczyna? Cytologie mialam w zeszlym roku i wszystko bylo dobrze. Dziekuje za odpowiedz!

Lek. Marta Jaruchowska

Radzę udać się do swojego ginekologa, podała Pani zbyt mało informacji żeby odpowiedzieć na pytanie co może być przyczyną. Po dokładnym badaniu , w tym również USG, lekarz na pewno postawi trafna diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie jeśli jest taka konieczność.