Plamienia występujące rok od ostatniej miesiączki
witam! mam 50 lat, ostatnią miesiączkę miałam rok temu do poprzedniego miesiąca kiedy miałam plamienie i znowu po miesiącu znowu plamię czy to normalne do tego ciśnienie na pęcheż,i straszne dreszcze całego ciała i uczucie jak bym miała zaraz zemdleć ból w podbrzuszu lekki taki jak przy miesiączce. wczoraj zrobiłam wszystkie badania w szpitalunie ma stanu zapalnego mocz jest w pożdku wyniki krwi dobre mialam 15 lat temu mięśniaki zanikły 6 lat temu (robiłam usg) plamienie jest bardzo delikatne

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Gdyby nie fakt iż już Pani to wykonała, napisałbym iż powinna się Pani zgłosić do ginekologa i wykonać niezbędne badania. Po roku od ostatniego normalnego krwawienia miesiączkowego - nie powinno już być żadnych takich krwawień - więc może okazać się konieczne pobranie materiału z jamy macicy do badania histopatologicznego.