Plamienia z pochwy podczas przyjmowania Harmonet i antybiotykoterapii

Witam. Mam pytanie od 14 dni po raz pierwsz w życiu pomimo mojego wieku 39lat biorę tabletki antykoncepcyjne harmonet ,tydzień temu zachorowałam na zapalenie ucha środkowego dostałam antybiotyk amoksiklav który biorę od 4 dni,od trzech dni zaczęłam plamić i nie wiem co może być przyczyną? Co powinnam zrobić? Brać dalej harmonet? Czy to normalne? Czy powinnam przerwać antykoncepcję?
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Żelazo w ciąży

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik.

Małgorzata Panek
70 poziom zaufania

Plamienie nie musi mieć związku z antybiotykiem. Proszę nie przerywać leczenia i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty