Plamienie brudnej krwi 4 miesiące po porodzie

witam, jestem 4 miesiace po porodzie,miałam zabieg czyszczenia dlugo potym krwawilam prawie 3 tygodnie po porodzie. 15 pazdziernika krwawiłam 1 dzien bardzo skapo a teraz od 6 dni mam takie plamienia brudnej krwi nic mnie nie boli czuje sie dobrze wizyte u lekarza mam za 2 tyg i nie wiem czy czekac czy przyspieszyc wizyte

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do ginekologa e najbliższym możliwym terminie.
Pozdrawiam