Plamienie jako skutek uboczny Escapelle

Przyjełam Escapelle w 4dc po 6 dniach dostałam plamienia ktore w pierwszym dniu przypominalo miesiaczke ale z kazdym dniem slablo (trwało około 4- 5dni). W trakcie cyklu doszlo w pozniejszym czasie do 2 stosunków (25 i 27dc) W tej chwili 32dc i zero oznak miesiączki ,4 testy i wyniki ujemne - ostatni dzisiaj tj w 32dc. Czy to plamienie bylo miesiaczką czy skutkiem ubocznym Escapelle? Czy moglo dojsc do owulacji? Kiedy ostatecznie wykonac test z moczu i betaHcg zeby uwiarygodnic brak ciazy?

Zastosowanie Escapelle w 4 dniu cyklu było niepotrzebne. Plamienie i wcześniejsza miesiaczka mogła pojawić się po użyciu Escapelle. Test ciażowy można zrobić ok 14 dni po ostatnim stosunku. Do owulacji po takim czasie mogło teoretycznie dojść. Pozdrawiam !