Plamienie po stosunku, kłucie i trudności w wypróżnieniu się

Witam, ostatnio po stosunku z moim chłopakiem zauważyłam na drugi dzień podczas korzystania z toalety lekkie plamienie o ile można tak to wg nazwać, był to lekko czerwony ślad na papierze toaletowym. Czuje również takie nieprzyjemne klucie i trudno mi się załatwiać. czy powinnam się obawiać, czy to może być spowodowane tym że dopiero rozpoczęłam życie seksualne z tym chłopakiem i nie jestem do niego "przyzwyczajona", wcześniej miałam dwóch partnerów seksualnych i nigdy nie czułam czegoś takiego.

musisz być zbadana przez ginekologa, inaczej nie można stwierdzić co wywołuje plamienia. czasem może dość do niewielkich pęknięć czy otarć śluzówki pochwy co powoduje krwawienie.