Plamienie po stosunku seksualnym

Ostatnio zaczęłam z mężem uprawiać ostry,perwersyjny sex.Kochamy się kilka razy w tygodniu, średnio 2h , bardzo mocno(mam siniaki), we wszystkich możliwych pozycjach, analnie, z użyciem sztucznego penisa etc. Ostatnio po stosunku trochę krwawiłam, a dzisiaj bardzo, ale tylko podczas.Nie odczuwam przy tym bólu.W najbliższym czasie nie mam możliwości odwiedzić lekarza, nie wiem też, czy jest to potrzebne, czy po prostu trochę przesadziliśmy.z góry dziękuję za odpowiedź

Milena Lubowicz

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Mogło dojść do mechanicznego uszkodzenia śluzówki pochwy. Radzę przestać uprawiać seks w taki sposób i obserwować czy krwawienie nadal będzie występowało. A w najbliższym możliwym terminie odwiedzić lekarza ginekologa, który badaniem będzie mógł ocenić czy doszło do jakiś uszkodzeń.
Pozdrawiam