Plamienie podczas przeziębienia oraz ból jajnika i nerki

Witam mam 25 lat, miesiączkuje regularnie co 28-29 dni. Powinnam dostać miesiączkę 7-8 stycznia.Pod koniec grudnia byłam przeziębiona i miałam straszny kaszel, przed miesiączka dokładnie na początku stycznia przy silnym kaszlu poplamiłam bieliznę jakby śluzem i krwią tak jakby coś pękło,miesiączka się nie pojawiła chodź jestem bardzo wzdęta jakbym miała dostać. Ponadto boli mnie lewy jajnik i jakby nerka wydziela mi się biały śluz. Dodam że 2 lata temu pojawił mi mały torbiel lecz nieszkodliwy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione objawy wymagają konsultacja z ginekologiem oraz przeprowadzenie badania przezpochwowego. Przebyty stan zapalny i infekcja mogły przyczynić się do opóźnienia okresu.