Plamienie przy wypróżnianiu

Witam; mam 24 lata i od pewnego czasu zaczełam plamic przy wypróznianiu zdarza sie do dwóch razy w miesiacu przewaznie 3 dni przed spodziewana miesiaczka nic po za tym mi nie dolega; prosze o szybka odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie określić co może być przyczyną takiego stany rzeczy. Warto aby wykonała Pani badanie USG przezpochwowe by wykluczyć zmiany w błonie śluzowej macicy.