Plamienie w 6 tygdniu ciąży

Plamienie w ciazy Witam jestem 6tgodniu ciąży, moje badanie beta Hcg wzrasta prawidłowo na chwile obecna oscyluje na poziomie 9803 . Od kilku dni mam plamienia , majątku były brązowe jasno różowe obecnie są szare jak i również pojawia się krew ciemnoczerwona . Wczoraj byłam na IP jednak lekarz nie widział nic niepokojącego- pęcherzyk ładny duży ( Nie poznalam rozmiarów , a i lekarz plamien nie widział. Progesteron jest na poziomie 32ng . Dodam też że posiadam miesniaki .Co z tym plamieniem? Dlaczego każdy odsyła mnie z kwitkiem twierdząc że nic nie widzi A poronienie jak będzie to będę wiedzieć bo takie plamienia są zupełnie nie groźne- według mnie od kilku dni to one się nasilaja . Czasem zaboli brzuch ale nie jest to bol nie do wytrzymania. Proszę o odpowiedź czy naprawdę nie mam się czym martwić? Dodam że jedna ciążę już straciłam- o tą walczylam 2 lata:-(

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby dolegliwości się nasiliły - wystąpiłby silny ból brzucha lub wystąpiłoby krwawienie to proszę pilnie zgłosić się na izbę przyjęć ginekologiczną.