Plamienie w ciąży - mam się czym niepokoić?
Witam. Jestem w 11. tygodniu ciąży. W piątek pojawiło mi się pojedyńcze plamienie żółtawo-brązowe, dziś powtórzyło się znowu. Czy jest to coś niepokojącego? Na USG idę w czwartek.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska
83 poziom zaufania
Witam!
Skąpe krwawienia i plamienia w pierwszym trymestrze ciąży zdarzają się nierzadko i zwykle nie oznaczają niczego niepokojącego. Ponieważ jednak zaobserwowała Pani zabarwienie, które może oznaczać obecność infekcji w drogach rodnych, radzę udać się na wizytę do Pani lekarza prowadzącego, który zbada Panią i oceni, czy nie jest konieczne leczenie.
Pozdrawiam serdecznie!