Plamienie zabarwione krwią zamiast okresu

Witam. Bylam u ginekologa pod koniec listopada z powodu spozniajacej sie miesiaczki. Uslyszalam ze wszystko ok widocznie taka moja uroda ze cykle sa bardzo czesto nieregularne (od poczatku). Dostalam luteine dopochwo na 10 dni. Okres pojawil sie dwa dni po skonczeniu przyjmowania leku. Po ok 2 tygodniach od pierwsze dnia miesiaczki pojawilo sie lekkie plamienie zabarwione krwia a momentami krew. Teraz znowu mam takie plamienie choc powinnam miec juz normalny okres. Czy to moze byc niepokojace ?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli jest Pani aktywna seksualnie- należy wykonać przede wszystkim test ciążowy, aby wykluczyć możliwość ciąży. Niezależnie od tego, należy skonsultować się z ginekologiem, aby wykonać więcej badań.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.