Plamienie zamiast okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam ostatnią miesiączkę miałam w 16 lipca do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki ale 20 sierpnia pojawiło plamienie brązowe nabrzmiały mi piersi i boli mnie dół brzucha ,wydaję mi się że przytyłam.Czy to może być ciąża?
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Prawdopodobnie jest to ciąża. Wykonaj test ciążowy, najlepiej ten z krwi- dostępny w każdym laboratorium.