Plamka na nodze w okolicach piszczeli u 20-latki

Pojawila mi sie jakis czas temu plamka na nodze w okolicach piszczeli. Z czasem powiekszala sie. Jest niewyczuwalna pod palcami, nie boli, nie piecze, po prostu jest. Jest koloru czerwonego, wyglada tak, sie podrapala i wyskoczylyby mi krwinoi. Co to moze byc? Czy nalezy sie z tym zwrocic do dermatologa? Pragne zaznaczyc, ze mam luszczyce, ale sama zmiana sie nie luszczy. Pozdrawiam

Szanowna Pani, może to być rozwijająca się zmiana łuszczycowa, aczkolwiek dobrze by było, aby zobaczył ją lekarz