Plamka na oku - jak to wyleczyć, czy zniknie?

Witam! 12 miesięcy temu urodziłam dziecko (poród naturalny). Kilka dni po porodzie zauważyłam, że mam na białku oka dziwną plamkę, czasem jest bardziej, czasem mniej widoczna. Jej zabarwienie jest jakby sino-żółte, czasem lekko czerwone. Stosowałam krople ze świetlikiem, Starazolin, maść V*** i nie było poprawy. Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam!
Opisywana przez Panią zmiana to najprawdopodobniej brodawczak płaskonabłonkowy spojówki. Jest to zmiana łagodna, której ewentualne leczenie polega na wycięciu zajętego fragmentu spojówki.
Nie doradzam stosowania kropli obkurczających naczynia ani tych ze świetlikiem. Jeżeli już krople to nawilżające, bez konserwantów, np. preparaty zawierające kwas hialuronowy (dostępne w aptece bez recepty).
Pozdrawiam