Plamy i krosty pod pachami

witam mam problem z plamami i krostami pod pachami strasznie swedzacymi robily mi sie takie jakby potowki ktorych nie moglem wycisnac a wkolo tego wszystkiego wziely sie zrobily czerwone place takie troszke zgrubiale i twarde co to moze byc prosze kogos o odpowiedz.

Marta Mielniczuk

Witam,
wskazana byłaby wizyta u lekarza, ponieważ objawy które Pan opisuje wskazują na konieczność zastosowania antybiotyku. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.