Plamy na napletku po stosowaniu leków Urosept i Furaginum

Witam lekarz rodzinny przepisal mi urosept i furarginum teva stosowalem to tydzien po czym wyskoczyly mi po masturbacji plamy na napletku od spodu po zdjeciu napletka przestalem jesc furargine zaczalem jesc antybiotyk na zapalenie nasiennych dostalem od urologa i po masturbacji wczorajszej mam na zoledziu i napletku czerwone plamki... wiecej niz po furarginie czym to spowodowanie nie piecze myjac ciepla woda nie swedzi.. nic..
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Bezpieczne opalanie

Witam,
Opisane zmiany świadczą o infekcji drobnoustrojem chorobotwórczym, nie koniecznie bakteriami. Stosowne byłoby lecznie antybiotykiem nie tylko miejscowo (maść) wraz z lekiem przeciwzaplnym, i doustnie. Najpewniej nie są one związane z zastosowanymi lekami.

Specjalista w zakresie urologii i chirurgii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej.
0

Szanowny Panie, bez obejrzenia zmian żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Zmian mogą nie mieć żadnego związku z zażywanymi lekami. Wskazana konsultacja lekarska – dermatologa. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy