Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamy na penisie, popękana skóra napletka i rany na żołędzi

Witam mam 29 lat pojawiły mi się plamy na penisie popękana skóra napletka oraz niewielkie rany na żołędziu Podczas stosunku czuje bul. Poproszę o pomoc jak to leczyć ? Takie sa moje objawy tych plam i ran : http://imageshack.us/a/img14/9228/l6v9.jpg http://imageshack.us/a/img543/324/8cu2.jpg http://imageshack.us/a/img7/9729/v1wv.jpg http://imageshack.us/a/img10/8808/dpp7.jpg http://imageshack.us/a/img59/6237/ympy.jpg
29 LAT ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam Pana serdecznie.Z pewnością przedstawione objawy są wynikiem grzybiczego zapalenia prącia. W zaistniałej sytuacji proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu lub dermatologa. Po zastosowani odpowiedniej kuracji objawy ustąpią.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
proszę zastosować:
1. clotrimazol na nco przez 10 dni
2. tribiotic na dzień przez 10 dni
jeśli w ciągu tego czasu zmiany nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy