Plamy na penisie u 21-latka

Witam, mam 21 lat, kilka miesięcy temu sam wyćwiczyłem penisa tak, żeby pozbyć się stulejki ( w gorącej wodzie ). Problemem są te plamy, na początku myślałem, że zejdą same, potem moczyłem trochę w rivanolu, ale bez skutku. Co to może być ? grzybica ? W linkach wysyłam zdjęcie. Mogę zrobić więcej http://www.iv.pl/images/87499558895434580680.jpg Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu mojego problemu.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wymagana jest konsultacja u dermatologa/wenerologa, który oceni przyczynę wystąpienia zmian skórnych i zleci odpowiednie leczenie.