Plamy na skórze łydki

Witam serdecznie od tygodnia mam plamy na prawej łydce są to bardziej krosty, aniżeli plamy. W ubiegłym roku było to samo, też w porze zimowej. Mam 54 lata nie biorę żadnych leków, ostatnio brałem hepatil 2 tabletki dziennie przez tydzień bo bolała mnie wątroba. Nie wiem czy to może być też po tym leku? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam Andrzej

Lek. Paweł Baljon

Witam! Opisane zmiany raczej nie wiążą się z przyjęciem leku. Mogą natomiast wynikać z upośledzenia funkcji wątroby. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który oceni zmiany w bezpośrednim badaniu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl