Plamy na skórze oraz utrata apetytu i wagi przy WZW typu B

Witam mam pytanie. Jestem nosicielem WZW typu B od urodzenia, mam 20 lat i od miesiąca pojawiają się zaczerwienione plamy na skórze, głównie na klatce, plecach, żebrach i rękach. Straciłem apetyt i w dwa tygodnie schudłem 4 kg. Czy to rozwój choroby ? jakie badania powinienem zrobić ? zrobiłem badanie anty hbs i wyszło 7240 tyś co to znaczy ?

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do lekarza POZ. On po zbadaniu Pana poprowadzi odpowiednią diagnostykę i leczenie.
Pozdrawiam