Planowania operacja usunięcia migdałka a katar

Dzień dobry, Syn ma zabieg usunięcia migdałka za tydzień, niestety znowu ma katar, praktycznie cały czas ma katar. Poprzednim razem nie zrobiono mu zabiegu właśnie przez katar, wiem że trzeba odstawić leki przed zabiegiem ale muszę Go jakoś odetkać czy mogę dziecku podawać nasomentin? pozdrawiam Agnieszka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy dzień przed zabiegiem odstawić leki oraz poinformować lekarza, przy przyjęciu do szpitala o dolegliwościach dziecka. Pozdrawiam.