Planowanie ciąży a stosowanie odżywek dla sportowców przez partnera

Witam Cwicze na silowni od miesiaca i zarzywam codziennie suplementy tj: L-karatina, proteiny( białka), wenglowodany, kreatyna, glicyna,enzymy trawienne. Jednoczesnie planujemy z żoną dziecko, czy to ma jakis wpływ na moją płodność, lub erekcje?Czy w dni owulacji i seksu przestac zarzywac te suplementy, i czy mozna je zarzywac rownież bezbiecznie w jednym czasie z innymi lekami sprzyjajacymi płodnosci Artur 35 lat

Lek. Artur Jeliński Urolog

Wszekiego typu praparta o ktorychy pan pisze mga azburzac czynniosc jader ale czy przycznia sie do problemow zplodniscia to nie weim