Planowanie drugiego dziecka

prosze o porade staramy sie z mezem o drugie dziecko ostatnia miesiaczke mialam 3pazdziernika 2014 miesiaczka zaczela sie spozniac zrobilam 3testy ciazowe wyszly pozytywnie lecz slaba druga kreseczka wynik hcg z krwi wyszedl46,20 lekarz gin.kazal powtorzyc bo w usg nic niewykryto dzis zrobilam te badania ale w poniedzialek 17list.2014 mam do odebrania a dzis 14.lis.2014 dostalam miesiaczke nie wiem co mam o tym myslec prosze o porade

Milena Lubowicz

Może być to poronienie. Myślę, że najlepiej bezzwłocznie zgłosić się do ginekologa lub na położniczą izbę przyjęć. Tylko badaniem można stwierdzić czy dzieje się coś złego, czy wszystko w porządku.
Pozdrawiam