Planowanie drugiej ciąży a ryzyko ponownego cięcia cesarskiego

witam jestem 9 miesiecy po cesarskim cieciu. Chcialabym miec jeszcze jedni dziecko czy nastepna ciaza tez skonczy sie cesarskim cieciem? Dodam tez ze strasznie przezylam to psychicznie poniewaz bylam miesiac czasu w szpitalu bo lekarze pomylili terminy :(

Witam.
Rozwiązanie pierwszej ciąży poprzez cięcie cesarskie jest wskazaniem do wykonania kolejnego, zwłaszcza w tak krótkim czasie. Mimo wszystko tego typu decyzję podejmuje lekarz po uprzednim badaniu. Proszę z nim porozmawiać o obawach i wspólnie uzgodnić plan postępowania.
Pozdrawiam.