Planowanie ślubu a poronienie

Mam problem tylko nie wiem jak go rozgryzc,rozwiazac. Znalam sie z moim obecnym facetem przed zwiazkiem okolo 6 lat, razem jestesmy 1.5roku, 7 miesiecy temu poronilam, ale w momencie kiedy moj chlopak dowiedzial sie o ciazy zaczely sie plany w jego glowie o ktorych mi mowil, ze zareczyny,slub,mowil ze planowal oswiadczyc sie w drugiej polowie roku, ale trzeba przyspieszyc.Gdy stracilam ciaze wszystko zniklo. Do dzis sie nie oswiadczyl.Czuje sie rozczarowana i oszukana.ciaza zniknela reszta tez

Dzień dobry,

Najlepiej jak Pani porozmawia uczciwie z własnym partnerem i zapyta o powody zmiany. Być może taka reakcja/zachowanie wynika z przeżywanej straty dziecka u partnera.

Witam Panią
Pisze Pani o żalu za szczęściem w związku i o tym jak trudną sytuacją jest poronienie. Przypuszczam ze z utratą dziecka nie poradziła sobie ani Pani ani partner stad już brak rozmów o ślubie czy wspólnej przyszłości. Aby zakończyć kryzys dobrze byłoby aby skorzystali Państwo obydwoje z terapii na której mogliby Państwo zarówno pożegnać się z swoim dzieckiem jak i popracować nad związkiem.
Anna Suligowska