PLASTRY ANTY....

WTAM!

CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY PODCZAS STOSOWANIA PLASTRÓW POJAWIA SIĘ ŚLUZ NIEPŁODNY ?

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Podczas antykoncepcji hormonalnej wszystkie dni są niepłodne. Jeżeli chodzi o śluz niepłodny, w praktyce się go nie określa, ponieważ w czasie dni niepłodnych zazwyczaj pochwa kobiety jest suchsza i trudno wyczuć jakikolwiek śluz, dlatego określa się tylko śluz płodny i wtedy wiadomo, że 4 dni po jego wystąpieniu zaczyna się czas niepłodny (ale to w czasie niestosowania antykoncepcji hormonalnej).

Tutaj znajdzie Pani artykuł o naturalnych metodach antykoncepcji.

Serdecznie pozdrawiam!