Plexus w MRI głowy z kontrastem

Witam . Podczas kontrolnego pooperacyjnego MRI głowy z kontrastem (24 godz po operacji)ujawniło się białawe miejsce w obrazie. Neurochirurg twierdzi, iż jest to plexus, a nie zmiana nowotworowa. Jest on w innym miejscu niz był guz. Czy to mozliwe? I czy taka zmiana samoczynnie znika po jakims czasie?

Wywiad b.lakoniczny.Sens chyba jest taki ze opisano w bad.NMR głowy splot ( element fizjologii czytaj normy) ) i nie stwierdzono obecności zmiany nowotworowej.
Proszę omówić szczegóły z prowadzącym neurochirurgiem
Podrawiam