Plucie flegmą po przebudzeniu

Przepraszam rano gdy wstane pluje dziwną wydzieliną tak jak by fegma :/ nie wiem dlaczego się to wzieo proszę pomóżcie. Ps. to coś poważnego?

Witam serdecznie. Pojawienie się nowego objawu jakim jest przez Pana wskazywane poranne odkrztuszenie stanowi wskazanie do konsultacji specjalisty z zakresu chorób płuc. Tylko w oparciu o wywiad, badanie fizykalne lekarz może podjąć decyzje o następnych krokach diagnostycznych i ewentualnym leczeniu.