Plucie krwią przy nadżerce żołądka - czy konieczna będzie operacja?

Witam, mąż ma nadzerke na żołądku (wyszła na gastroskopi w sierpniu) leczony jedt dexilantem raz dziennie i ziridem 3razy dziennie i esoxx em, do dziś rano odpluwa krew rano i przy schylaniu w pracy , czy będzie konieczna operacja, czy jest szansa to wyleczyć bez ingerencji chirurgicznej? Stosuje też dietę od dietetyka od połowy grudnia. Proszę bardzo o odpowiedź

Lek. Bartosz Domagała

Podane dane są zbyt skape,by dywagować na temat potrzeby zabiegu operacyjnego. Warto natomiast zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który skontroluje intensywność krwawienia i być moze zmodyfikuje terapie