Płyn białkowy bezkomórkowy w wymazie z sutka

Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego wymaz z sutka prawego i lewego. Skutek prawy - płyn bialkowy bezkomorkowy. Wymaz z sutka lewego - brak materiału diagnostycznego. Co oznacza płyn bialkowy bezkomorkowy.

Nic złego - najcieniściej nie ma komórek nie ma choroby. Dla świętego spokoju można badanie za 1-2 miesiące powtórzyć - jeśli będzie utrzymywać się wyciek .