Płynowe ognisko ze zwapnieniami w tarczycy

Prszę o obiasnienie wyników czy sa dobre czy złe bo wizytę mam w listoadzie tarczyca płat prawy 41x12x16 pład lewy 53x25x25 w lewym płacie plynowe gnisko ze zwapnieniami 38x29x26 i u góry ogniskio hipioechogenne 6mm w prawym płacie 3 ogniska hipoechogenne 5mm biosia zmiana łagodna gr 2 bez cech zlosliwych

Płytowe ognisko ze zwapnieniami oznacza torbiel. Torbiel jest duża. Jeśli nie udałoby się opróżnić jej choćby częściowo w trakcie biopsji należy rozważyć leczenie operacyjne. Pozostałe guzki małę. Biopsja wskazuje na zmianę łagodną.