Płytkie włożenie penisa ze spermą z ryzyko ciąży

Witam, czy w przypadku gdy na penisie jest sperma w bardzo niewielkiej ilosci i wsadzi sie go 2 cm do pochwy moze dojsci do zaplodnienia ?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W takim przypadku nie można wykluczyć ciąży, ale ryzyko jest bardzo niewielkie. Ważne jest również to jaka była wtedy faza cyklu miesiączkowego u Pana partnerki ( w przypadku dni niepłodnych ryzyko to znacznie spada). Pozdrawiam