Po 3 miesiącach od założenia wkładki domacicznej okres spóźnia się już 6 tygodni - czy mogę być w ciąży?

Witam, Miałam 3 miesiące temu założoną wkładkę domaciczną. Nie pamiętam nazwy ale coś na "N". Ginekolog miał problem z jej włożeniem. I teraz pytanie, powinnam mieć okres 6 tygodni temu, a nadal go nie mam, czy mogę być w ciąży?

Szanowna Pani, nawet przy założonej wkładce domacicznej nie można w 100% wykluczyć ciąży. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa.