Po czym poznać kłykciny?

Dzien dobry. Od lipca chodze do ginekologa z klykcinami. Lipiec 2013 poczatek problemow, najpierw nic,, to chyba nie klykciny, bo za male Sierpien 2013 to chyba jednak klykciny, bo pojaiwlo sie cos u wejsia do pochwy - condyline Stosuje condyline i co prawda te klykciny kolo pochwy sie zmniejszaja, ale te na na sromie nie ;/ czy to w ogole klykciny ? Czytalam ze tak moze sie objawiac czenriak sromu z guzkami satelitarnymi? czy jakis inny problem?

wykonanie wulwoskopii /ocena zmian pod mikroskopem/, testu wirusologicznego, wentulanego pobrania wycinków. Wulwoskopia umożliwia także wykluczenie zmian o chaakterze czerniaków.