Po czym poznać, że mężczyźnie zależy?

Mam przyjaciela o 24 lata starszego.Jest bardzo do mni mily przyjechał z 3 razy po mni pod szkole, wzial mni do restauracji raz i pare razy sie spotykamy jak ma czas bo pracuje jakos kierowca.Prawi mi kompementy, dawal mi kase, dzwoni lub pisze sms jesli ma czas.Ostatnio mu poslalam buziaka sms a on ze ciekawy jest kiedy dostanie na reala a ja ze jak sie spotkamy i zalezy jakiego a on naj najlepszego. Chce mi zalatwic prawko i mi je zaplacic.Kiedys pow ze mnie kocha. Czy on czuje coś do mnie ?

Witam. Na to niestety nie ma prostej recepty, bo każdy człowiek inaczej okazuje swoje uczucia. Z tego co Pani pisze można wnioskować, że coś budzi Pani niepokój. Zachęcam, żeby przyjrzeć się swoim uczuciom? Co Panią niepokoi w zachowaniu Partnera? Co Pani w tych momentach czuje? Z czym się to Pani kojarzy? Śledzenie własnych uczuć, zastanawianie się nad nimi i poważne ich traktowanie często bywa pomocne. Pomocne też bywa omówienie sytuacji z inną bliską osobą, do której ma Pani zaufanie - np. matką, ojcem, siostrą, bratem, przyjaciółką, itd. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pisze Pani (?), że przyjaciel przyjeżdżał pod szkołę ... Nie wiem tak na prawdę ile Pani (?) ma lat - podejrzewam, że maksymalnie 19. To, co mnie zastanawia dlaczego osoba o 24 lata starsza szuka kontaktu z nastolatką, zamiast z osobą w jej wieku, z równorzędnym partnerem. A Pani (?) radzę porozmawiać z rodzicami o swoim znajomym.