Po dopalaczu mam wrażenie, że zaraz zemdleję i czuję jak mi serce bardzo bije - co robić?

Witam. Potrzebuję pomocy... Dokładnie chodzi o to, że paliłem 3 miesiące temu dopalacze i coś mi się stało takiego, że zasłabłem i cały czas się źle czuję - ciężko mi się oddycha, nie mogę się skopić, mam lęki, boję się wszystkiego, mam wrażenie, że zaraz zemdleję i czuję jak mi serce bardzo bije, a wcale tak nie jest... Bardzo bym prosił o kontakt do jakiegoś specjalisty od dopalaczy. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Udaj się niezwłocznie do lekarza pierwszego kontaktu, by wykonać podstawowe badania. Ponadto umów się na wizytę u psychiatry. Właściwe oddziaływania terapeutyczne i farmakologiczne winny ograniczyć niepokojące objawy. Proszę pamiętać, iż najlepiej wybrać specjalistę zajmującego się leczeniem uzależnień.

Powodzenia.