Po jakim czasie antykoncepcja znów zacznie działać?

Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Novynette od 5 lat. Po 4. tabletce z nowego blistra zaczęłam przyjmować antybiotyk Klarmin, lek Erdomed, krople Pronasal oraz diclofenac gsk i clotrimazolum gsk. Podczas terapii tymi lekami zdarzyły się biegunki (nie przyjmowałam dodatkowej tabletki). Cała ta kuracja ww lekami skończyła się po 10 dniach czyli przy 14 tabletce z blistra. Proszę o informacje, kiedy antykoncepcja hormonalna znów zacznie działać i będę zabezpieczona przed ciążą.

Szanowna Pani, najprawdopodobniej po 7 dniach od zakończenia kuracji. Jednakże nie potrafię tego stwierdzić w 100%. Pozdrawiam