Po jakim czasie całkowicie pozbędę się fluoksetyny z organizmu?

Witam, Od dwóch miesięcy stosuje seronil na zaburzenia adaptacyjne przez pierwszy miesiąc 20mg a później 40. Teraz lekarz pozwolił mi odstawić ten lek. Mam pytanie po jakim czasie całkowicie pozbęde się fluoksetyny z organizmu?

Lek. Paweł Szadkowski

Wydalanie fluoksetyny może trwać nawet kilka tygodni. Odstawienie leku powinno być pokierowanie przez lekarza prowadzącego.