Po jakim czasie leki na schizofrenię powinny zacząć działać?

Choruję na schizofrenię prostą ,od 12 dni przyjmuje 15 mg arypiprazolu, oprócz lekkiego napędu nie zauważam u siebie zmian,z głowy nic nie schodzi,czy warto czekać dalej,czy w końcu się coś ruszy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Gdyby jeszcze dwa tygodnie objawy nie ustępowały należy udać się do psychiatry prowadzącego celem modyfikacji terapii.