Po jakim czasie mogę wrócić do pracy po zabiegu embolizacji naczyniaka?

Niedługo będę miała zabieg embolizacji naczyniaka żylno- tętniczego w płacie skroniowym ale zapomniałam zapytać mojego lekarza po jakim czasie będę mogła wrócić do pracy. Praca raczej nie jest ciężka.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od przebiegu i rekonwalescencji po zabiegu. Ale prawdopodobnie 2 tygodnie po zabiegu będzie Pani mogła wrócić do pracy. Pozdrawiam.