Po jakim czasie mogę współżyć?

Witam mam 19 lat tydzien temu mialam kolposkopie i pobieranie z 3 miejsc wycinki tkanek macicy zabieg byl podczas 1 dnia miesiączki Po jakim czasie moge wspolzyc dodam ze plamiebie se skonczylo i ile trzeba czekac na wyniki lekarz po zabiegu sie zwinal i rozmawialam aby z pielegniarkami ktore powiedziały ze 2-3 tygodnie i odbieranie jest u nich w pokoju poloznych.

Współżyć proponuję po miesiączce, kiedy zagoją się rany po pobranych wycinkach. Na wyniki prawdopodobnie trzeba poczekać 2-4 tygodni. Pozdrawiam.