Po jakim czasie można uprawiać seks po wyłyżeczkowaniu polipa z macicy?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Z pewnością należy odczekać kilka dni, pozwalając wygoić się ranie. Myślę jednak, że jeśli nie ma krwawienia, plamienia, czy innych niepokojących objawów, to może Pani powrócić do współżycia. Alternatywnie może Pani poczekać do wyznaczonej wizyty kontrolnej.

Pozdrawiam serdecznie!