Po jakim czasie od odstawienia Cyclonaminy można spożywać alkohol?

Witam biore lek cyclonamine na krwawienie po cesarskim cieciu w poniedziałek rano biorę ostatnią tabletke ile musi minąć czasu abym mogła napic się alhoholu przewidywane urodziny nie karmie piersia

Lek. Paweł Szadkowski

lek ten nie wykazuje istotnych interakcji z alkoholem. Ewentualnym przeciwwskazaniem do spożywania alkoholu może być jednak pani stan kliniczny (np. krwawienie). W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.