Po jakim czasie od odstawienia lek Bioton będzie mieć wpływ na organizm?

Po jakim czasie od odstawienia pioglitazone Bioton lek będzie mieć wpływ na organizm. Leki brałam 9 tygodni. Odstawiłam z powodu hipoglikemii,nadwagi ,dużego zmęczenia. Kiedy przestanę tych i nie będę taka bardzo zmęczona.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Po ok 7 dniach od odstawienia już nie powinien wywierać żadnego efektu.