po jakim czasie od operacji usunięcia śledziony mogę chodzić w góry i jeździć na rowerze?

Dzień dobry 13 grudnia 2017 usunięto mi śledzionę po jakim czasie od operacji mogę chodzić w góry i jeździć na rowerze

Lek. Paweł Szadkowski

Ewentualne przeciwwskazania do takiej aktywności mogą jedynie wynikać z pani aktualnego stanu, ewentualnie choroby podstawowej, która była powodem zabiegu, ale po takim czasie, jeśli nic się nie dzieje (a lekarz prowadzący nie zalecił inaczej) to może pani spokojnie jeździć na rowerze i chodzić w góry.