Po jakim czasie stosowania leku Bromergon płodność wraca?

Witam. Staramy się z mężem o dziecko, po badaniu nasienia okazało się że jest mała liczba plemników i za duże upłynnienie. Ginekolog kazał wysłać męża do urologa. Czy na "to" są jakieś leki aby poprawić liczbę plemników i zmiejszyć upłynnienie? Ja skolei dostałam Bromergon bo okazało się nie mam 2-giej fazy cyklu:( (w dniu kiedy miałam badanie gin, powinnam mieć owulację) Po jakim czasie stosowania lego leku płodość wraca?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bromegron wpływa na poziom prolaktyny. Jego działanie pojawia się już w pierwszych 12h. W ciążę można zajść jak tylko wystąpi owulacja.