Pobieranie krwi po porodzie

witam, mialam pobrana krew. pobrana probka byla przelana do dwoch sloiczkow (niebieskiego i czerwonego). chcialam sie zapytac co to bylo za badanie. dodam ze wykonano je w szpitalu po podawaniu mi krwi po porodzie. nie pytalam wtedy bo bylam w kiepskim stanie fiz i psych. pamietam ze az 2 panie byly "potrzebne" do tego zadania i bardzo to przezywaly. z gory dzieki za odp, pozdrawiam m.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie jestem w stanie określić jaki badania zostały pobrane. Czerwony to najczęściej morfologia krwi a niebieski....- każdy szpital/laboratorium szpitalne ma swoje kolory i swoje zalecenia. Proszę zapytać o to lekarza prowadzącego.