Pobolewający podłużny guzek z lewej strony brzucha w okolicy jajnika

Witam, od pewnego czasu odczuwam pobolewający podłużny guzek z lewej strony brzucha w okolicy jajnika, wyczuwam go po naciśnieciu miejsca które czasami mnie boli. Dodam, ze niecałe 5 miesiecy temu urodziłam dziecko naturalnie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe, że jest to związane z endometriozą.