Pocenie głowy podczas zasypiania u 2,5-letniego dziecka

synek ma 2,5 roku i poci mu sie glowka przy zasypianiu tak ze wlosy sa mokre jak po kapieli. utrzymuje sie to tak z godzine jak spi . Czy powinnam podawac mu witamine d w kapsulkach? Syn pije 3 razy dziennie mleko bebiko a tam tez jest wit d

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się z lekarzem pediatrą. On oceni czy są inne cechy niedoboru witaminy D3 i czy w tym przypadku konieczna jest dodatkowa suplementacja.